KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12969258
nr 1296 9258
Kristina Munklinde
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 19/25, daterad -87, "Ensam morgon", oramat löst blad, bladets mått: 44x51 cm
Kristina Munklinde, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:47:02
Kristina Munklinde
Läs mer om Kristina Munklinde